Чистка iPad mini після попадання вологи

iPad - Чистка mini після попадання вологи

ціна 399 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

У кожного в житті трапляються невдачі пов’язані з технікою, хтось упускає свій телефон з сьомого поверху, хтось стає або сідає на ноутбук, а хтось упускає в воду або розливає рідину на планшет.
Якщо Ви зіткнулися з третім варіантом, тоді Вам терміново потрібно нести свій iPad mini в наш сервісний центр. Наші фахівці проведуть чистку Вашого гаджета після попадання будь-яких рідин, навіть таких як чай або кава. Першим етапом ремонту після попадання вологи на iPad mini є ультразвукова чистка, після якої проводиться перший тест на працездатність всього планшета. Якщо після перевірки, фахівці нашого сервіс центру, помічають поломку будь-якої деталі, то без особливих зусиль замінюють її на якісну нову запчастину. Після проведеного ремонту гаджет ще раз проходить перевірку перед тим як повернуться в Ваші руки і радувати Вас далі. Зверніть увагу, що не всякий iPad mini можна реанімувати після попадання вологи, але в руках наших фахівців були сотні планшетів, які вони повернули до життя. 


preloader