ціна 1`618 грн$ В наявності

Опис

Корпус для iPad 2 wi-fi зроблено з алюмінію і надійно захищає ваш планшет від впливів зовнішнього середовища. Але з часом, навіть на такій міцній на вигляд кришці може з'явитися подряпина або вм'ятина. Замініть стару кришку на нову ваш iPad 2 знову буде радувати вас так само, як в той день, коли ви вперше дістали його з коробки.

Дослідивши нашу & nbsp; інструкцію по заміні корпусу на iPad 2, & nbsp; Ви можете поміняти кришку самостійно або звернутися в наш сервісний центр по кваліфіковану допомогу.  

Ми закуповуємо запчастини тільки високої якості та надаємо на них гарантію протягом 1 місяця. Гарантія не надається в разі пошкодження або деформації деталі, а також при відсутності заводських плівок або маркування.

Подумайте двічі, перед тим як приступити до заміни будь-якої деталі на iPad, пам'ятайте, що для цього потрібні спеціальні навички та досвід. Сервіс-студія AppleFix не несе відповідальність за неправильне встановлення запчастини на iPad 2. Всі маніпуляції з вашим планшетом ви робите на свій страх і ризик.


Корпус (задня кришка) для iPad 2 wi-fi
Артикул: 2158