ціна 3`480 грн$ В наявності

Опис

Корпус для iPad wi-fi зроблений з алюмінію і надійно захищає ваш планшет від впливів зовнішнього середовища. Але з часом, навіть на такій міцній на вигляд кришці може з'явитися подряпина або вм'ятина. Замініть стару кришку на нову ваш iPad знову буде радувати вас так само, як в той день, коли ви вперше дістали його з коробки.

Дослідивши нашу & nbsp; інструкцію по заміні корпусу на iPad, & nbsp; ви можете поміняти кришку самостійно або звернутися в наш сервісний центр по кваліфіковану допомогу.  

Ми закуповуємо запчастини тільки хорошої якості і надаємо на них гарантію на протязі 1 місяця. Гарантія не надається в разі пошкодження або деформації деталі, а також при відсутності заводських плівок або маркування.

Подумайте двічі, перед тим як приступити до заміни будь-якої деталі на iPad, пам'ятайте, що для цього потрібні спеціальні навички і досвід. Сервіс-студія AppleFix не несе відповідальність за неправильну установку запчастини на iPad. Всі маніпуляції з вашим планшетом ви робите на свій страх і ризик.


Корпус (задня кришка) для iPad wi-fi
Артикул: 2145