ціна 1`189 грн$ В наявності

Опис

Станадартний LCD екран iPad mini ( A1432 A1454 A1455 ) & nbsp; відповідає за виведення зображення.   При падінні планшета найчастіше розбивається не тільки скло і тачскрін, але і екран iPad mini. На дисплеї також можуть з'явитися вибиті пікселі. З нашою інструкцією по заміні екрану на iPad mini , & nbsp; ви можете зробити це самостійно або звернутися в наш сервісний центр.

Ми закуповуємо запчастини тільки високої якості та надаємо на них гарантію протягом 1 місяця. Гарантія не надається в разі пошкодження або деформації деталі, а також при відсутності заводських плівок або маркування.

Подумайте двічі, перед тим як приступити до заміни будь-якої деталі на iPad mini, пам'ятайте, що для цього потрібні спеціальні навички та досвід. Сервіс-студія AppleFix не несе відповідальність за неправильне встановлення запчастини на iPad mini. Всі маніпуляції з вашим планшетом ви робите на свій страх і ризик.

Спеціально для сервісних центрів при купівлі запчастин оптом існує гнучка система знижок, за більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном, вказаним зверху сторінки.


Екран, дисплей LCD для iPad mini (A1432 A1454 A1455)
Артикул: 834