Розблокування (відв'язування від оператора) будь-якої моделі iPhone

Сложность

Купуючи iPhone в Україні, користувачі обов'язково стикаються з такими поняттями як software unlock (софт-анлок) і never lock. Софт-анлок iPhone означає, що апарат був прив'язаний до певного оператора та розблокований за допомогою софту, використовуючи вразливість у модемній частині телефону. Такі iPhone, як правило, значно дешевші, але мають деякі обмеження у використанні. Не можна оновлювати версію операційної системи iOS, інакше смартфон знову заблокується. Never lock говорить про те, що пристрій можна використовувати з SIM-картами будь-яких операторів зв'язку. 

Окрім іншого, існує ще один метод розблокування залоченого гаджета - так званий офіційний анлок iPhone по IMEI. Під офіційним розблокуванням передбачається зміна статусу iPhone в активаційній базі Apple. Після цієї операції ваш iPhone стане never lock, і ви зможете використовувати його без будь-яких проблем.

Що робити, якщо ви стали власником залоченого iPhone?

По-перше, не варто намагатися розблокувати смартфон Apple самостійно. Навіть маючи справу з софт-анлок, є ймовірність в результаті неправильної прошивки назавжди позбавити ваш iPhone можливості дзвонити. По-друге, при офіційному розблокуванні пристроїв Apple існує ризик нарватися на шахраїв. Тому краще звернутися за допомогою до фахівців.

Сервісний центр Applefix пропонують офіційний анлок iPhone за помірними цінами. Відв'язування телефонів Apple від американських та європейських операторів, перевірка чорного списку iPhone, а також визначення оператора залоченого смартфона за IMEI.

Розблокування від оператора часто потрібне при покупці айфона або айпада з рук у приватних продавців. У цих випадках, часто з необхідністю розлочити девайс, доводиться замінити модульні пошкоджені запчастини для Apple-пристроїв, і так само, часто разом з анлоком користується популярністю комплексний ремонт iPhone у сервісному центрі, оскільки лочені телефони найчастіше потребують косметичному ремонті.
Що стосується розблокування макбука, найбільш популярні проблеми мають зв'язок із пошкодженням програмних компонентів або несправністю модульних запчастин — у такому разі ви можете переглянути каталог ремонтів MacBook та iMac, де ви знайдете актуальні ціни та описи ремонтів!< /p>

Чи можна розлочити макбук? Розблокування айклауд

MacBook може бути залочений у кількох випадках :

 • Корпоративне блокування
  Випадки, коли підприємство робить спецзамовлення на корпоративні буки, внаслідок чого знімається можливість використовувати макбук. Виправити ситуацію можна в індивідуальних випадках шляхом перепрошивки EFI.
 • Блокування iCloud
  Процедура частіше стосується навмисного злому облікового запису айклауд у віддаленому режимі, після чого користувач отримує на свій імейл вимоги шахраїв з розблокування. Будьте пильні, не спокушайтесь на вимоги злодіїв, звертайтеся за допомогою одразу до сервіс-центру! Ну а якщо Ви забули айклауд-пароль, ми допоможемо зробити перепрошивку макбука.
 • Макбук не вмикається
  Ми отримували звернення, що девайс не включається, і користувач називає цей стан заблокованим макбуком. Під час діагностики макбука було виявлено, що користувач помилково подумав про блокування, а вся проблема опинилася у несправній акумуляторній батареї. У такому випадку, достатньо провести процедуру заміни батареї MacBook.
 • Mac блокований після крадіжки власником
  Рідко, але одержуємо такі звернення від деяких осіб допомогти розблокувати макбук. Як правило визначити, що перед нами шахрай не складає значних труднощів, тим більше, якщо справжній власник після крадіжки написав повідомлення про крадіжку, при спробі входу в пристрій це повідомлення відразу з'явиться. Не забувайте блокувати техніку у разі крадіжки!
 • Забув пароль входу до MacOs
  Якщо кілька разів пароль введено неправильно, система запропонує кілька варіантів рішень щодо відновлення доступу.

 

 

З усіма вищеописаними причинами, в 90% випадків ми знаходимо рішення щодо усунення несправностей. Розібравшись із проблемою, Ви знову зможете користуватися своїм Маком, без натяку на будь-які блокування.

Замовити послуги Ви можете за допомогою чату на сайті або заповнивши контактну форму для зворотного зв'язку! Оператор Вам передзвонить найближчим часом для узгодження деталей. Дякую, що з нами!:)

Скільки коштує Unlock iPhone?

Залежно від оператора від 2453 грн до 4088 грн

Чи діє гарантія на послугу Unlock?

Гаджет відв'язується від оператора назавжди

Скільки часу займе Unlock?

Залежно від оператора від 1 до 5 днів

Запитання та відповіді

1 Коментарі
1 Відповіді нитки
0 Послідовники
 
Більшість відреагували на коментарі
Найгарячіша тема коментарів
2 Автори коментарів
  Підпишіться  
найновіший найдавніший найбільш голосували
Повідомте про
Валерій

Мені необхідно розблокувати айфон X, від AT&T. Зможете таке зробити?


preloader