Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

MacBook не вмикається. Що робити?

Сложность

Ваш macbook не вмикається? Якщо при натискані кнопки живлення не відбувається ніякого ефекту, не запалюються світлові індикатори, і макбук не подає ознак життя - не переживайте, адже для початку потрібно визначити чинники, які призвели до цієї ситуації. Причини, через які не вмикається MacBook, діляться на два типи. Перший тип включає програмні причини, такі як системні збої. Другий тип - причини, що включають різноманітні механічні пошкодження, обрив проводів, коротке замикання та інші. Наступні причини є ознаками виникнення проблеми з включенням макбука:

 • Відсутність звуку завантаження системи.
  .
 • Відсутність шуму вентиляторів.
 • Відсутність реакції ноутбука при натисканні кнопки Power.

Якщо на Ваш пристрій потрапила рідина або ж воно повністю опинилося у воді, і тепер не реагує на натискання кнопки включення - НЕ намагайтеся виправити неполадку. Вірний спосіб усунути несправність - звернутися в сервісний центр для проведення подальшої діагностики неполадки, адже вихід з ладу міг статися самих різних компонентів, починаючи від ланцюгів харчування, коротких замикань, проблеми з
power board и др.

Типові причини чому не вмикається макбук

 1. Однією з найпоширеніших причин, через які не включається macbook, є поломка блоку живлення. Також варто перевірити цілісність проводу та чи увімкнений зарядний пристрій в розетку.
   
 2. Несправність ланцюга живлення. Живлення може не надходити в систему через пошкодження материнської плати, при несправності зарядного пристрою, чи при згорянні самого ланцюга живлення.
 3. Частий перегрів, викликаний забрудненням системи охолодження, виникає, якщо не проводити чистку лептопа і не міняти термопасту мінімум раз на півроку.
 4. Одна з причин чере яку макбук не вмикається - вихід з ладу клавіатури. Виникаючі певні проблеми через клавіатур, впливає на кнопку включення, так як вона є її компонентом
  .
 5. Залиття рідиною. Насамперед варто відключити живлення і протерти клавіатуру сухою ганчіркою. Рідина, яка може може вивести з ладу будь-яку деталь, привести до короткого замикання, виникненню корозії, яка руйнує внутрішні компоненти ноутбука
  .
 6. Удари, падіння, інші механічні пошкодження тягнуть за собою пошкодження материнської плати, а також внутрішніх елементів, які відповідають за живлення.
 7. Не вмикається макбук також через повний розряд акумуляторної батареї, або при збої контролера управління системою SMС. Про це може свідчити відсутність реакції, коли Ви натискаєте на кнопку включення
 8. Несправність зовнішніх девайсів, до яких відноситься принтер, зовнішній накопичувач.
 9. Від тривалого використання, батареї могла зноситись і втратити свою функціональність.
 10. Якщо Ви не змогли визначити чому макбук не вмікається з перерахованих вище причин, то швидше за все справа в системній платі.

Почему не включается макбук

Так як же бути, якщо макбук не вдається включити?

Розібравшись чому не включається macbook, можна виділити наступні дії. Одне з них може допомогти вирішити проблему:

 1. Виконайте перезавантаження пристрою.
 2. По черзі вимкніть периферійні пристрої та кожен раз вмикайте пристрій Apple.
 3. Виконайте скидання налаштувань контролера управління системою SMС. Комбінація таких кнопок як Shift + Control + Option, а також кнопки включення допоможе в цьому. 
 4. Вимкніть акумулятор від материнської плати. Самостійно виконуватися дана дія не рекомендується, адже це може погіршити ситуацію.
 5. Замініть зарядку, блок живлення або ж провід.
 6. Якщо екран залишається чорним при включенні пристрою, але звук завантаження відбувся - варто проконсультуватися у майстрів і провести діагностику дисплею.
 7. Виключіть ймовірність непридатності акумулятора.

Якщо самостійно не вдається включити macbook, необхідно скористатися послугами професійних інженерів. Адже причина може ховатися в несправності внутрішніх деталей. У такому випадку без втручання фахівців не обійтися.

В нашому центрі обслуговування Вам допоможуть повернути macbook до колишньої працездатності та здійснити якісний ремонт. На всі проведені послуги діє гарантія від 3-х місяців. Крім цього, Ви можете придбати оригінальні комплектуючі для необхідної моделі макбука з доставкою в будь-який куточок України.

Популярные ремонты, которые связаны с проблемой


preloader