Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Заміна шлейфу зарядки (синхронізації) iPad 2

Сложность

Перш ніж приступити до цього ремонту, зверніть увагу, щоб замінити шлейф синхронізації, потрібно зняти скло, а зробити це в другій моделі ipad, не пошкодивши його, досить важко. Навіть досвідчені майстри ризикують лопнути його. Але якщо ви упевнені в тому, що зможете самостійно замінити роз'єм зарядки в iPad 2, тоді приступимо. Вам знадобиться паяльний фен, лопатки (можна використовувати пластикові картки) та викрутка. Пам'ятайте, все, що ви робите, ви робите на свій страх і ризик.

Перш ніж приступити до цього ремонту, зверніть увагу, щоб замінити шлейф синхронізації, потрібно зняти скло, а зробити це в другій моделі ipad, не пошкодивши його, досить важко. Навіть досвідчені майстри ризикують лопнути його. Але якщо ви упевнені в тому, що зможете самостійно замінити роз'єм зарядки в iPad 2, тоді приступимо. Вам знадобиться паяльний фен, лопатки (можна використовувати пластикові картки) та викрутка. Пам'ятайте, все, що ви робите, ви робите на свій страх і ризик.Феном ретельно прогрійте скло планшета по периметру, після чого виберіть місце з якого будете підіймати скло. Прогріваючи його феном, спробуйте одночасно просунути лопатку між склом і захисною гумкою.

Роблячи операцію, описану вище, будьте обережні праворуч від кнопки Home — в цьому місці до скла приклеєний шлейф антени wi-fi. Оскільки він дуже тонкий і надійно прикріплений до скла, його можна легко пошкодити.

Відклеюючи скло від корпусу, не забувайте вставляти лопатки по периметру, як показано на фото, щоб уникнути повторного склеювання.

Відклеюючи скло, не забувайте ретельно прогрівати його феном в тих місцях, де ви від'єднуєте його лопаткою.

Виконайте цю операцію по всьому периметру скла iPad

за допомогою присоски й лопатки, акуратно підніміть скло.

Притримуйте скло так, щоб в ньому не створювалося внутрішніх напружень

Викрутіть викруткою болти, виділені на фото

підчепіть пінцетом будь-яке з кріплень екрану. Будьте обережними, щоб не пошкодити його

Акуратно підніміть екран як показано на фото, під ним зліва ви виявите шлейф, який з'єднує його з материнською платою iPad 2

Пластиковою лопаткою акуратно відстебніть клямку шлейфа, як показано на фото

Має вийти так

Після того, як ви відстебнули клямку, лопаткою штовхайте роз'єм шлейфа в сторону від плати.

Шлейф екрану витягнутий

Можете зняти екран (LCD) iPad 2.

Викрутіть болти, виділені на фото

Лопаткою відстебніть шлейф від плати

Все! Шлейф витягнутий


preloader