Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Створення настановної флешки/HDD с Mac OS X Mountain Lion:

Сложность

Завдяки цій інструкції ви навчитеся записувати операційну систему Mac OS X Mountain Lion на флешку або знімний диск. Це найпростіший спосіб перевстановлення Mac OS і ми думаємо, що наші уроки вам допоможуть швидко зробити завантажувальний диск та встановити новий Mountain Lion.

Для цього нам будуть потрібні завантажена операційна система Mountain Lion, твердотілий накопичувач або жорсткий диск об'ємом 8 або більше гігабайтів та близько пів години терпіння.

Ви можете купити Mountain Lion на офиційному сайті Appleабо скачати зі стороннього джерела.

Завантажте OS X Mountain Lion (Якщо ви завантажували з App Store, то завантажене буде знаходитися в папці "Програми"). Натисніть правою кнопкою на "Установка OS X Mountain Lion" та виберіть графу "Показати вміст пакету".

У вікні "Finder" відкрийте папку "Contents".

Відкрийте папку "SharedSupport".

Тиснемо два рази правою кнопкою миші на "InstallESD", Зачекаємопоки на робочому столі з'явиться примонтований образ.

В "Службових програмах" відкриваємо "Дискова утіліта".

Для початку потрібно відформатувати ваш носій, для цього вибираємо в списку ліворуч вашу флешку, натискаємо "Стерти", вибираємо формат Mac OS Extended (журнальний), в графі "Ім'я" прописуємо майбутню назву вашої флешки та натискаємо стерти.

Тепер залишилося тільки записати образ на флешку. Для цього ми вибираємо поле "Відновити". В поле "Джерело" перетягуємо образ Mac OS X Install ESD, а в "Призначення" — відформатовану флешку.

Для запуску процесу натискаємо кнопку "Відновити"

Зачекаємо закінчення запису. Готово!


preloader